כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 22.2.2004

קשרי משפחה בכנסת

עמרי שרון ואריאל שרון אינם הדוגמה היחידה לתפוח שנפל לא הרחק מהעץ, מבחינה פוליטית. לכבוד יום המשפחה החל היום, כדאי לקפוץ לאתר הכנסת, שם מתפרסמת רשימה של חברי כנסת לדורותיהם, על פי קשרי משפחה. חבל שאין רשומים תאריכים, או לפחות באילו כנסות כיהנו, אבל גם כך, מעניין לראות את הרשימות של זוגות נשואים או גרושים, אבות ובנים, סבים ונכדים, חותנים ומחותנים, גיסים, דודנים ובני דודים.
למשפחת דיין מספר המופעים הגבוה ביותר ברשימות השונות.
www.knesset.gov.il/mk/heb/family.asp

משפחת השכול

באתר הרשמי של ארגון "יד לבנים" יש בנוסף לסיפור תולדות ארגון יד לבנים וסניפיו מידע שימושי חשוב למשפחות: זכויות, נהלי הנצחה אישית וקבוצתית, שיקום, שיכון ודיור, הטבות שונות, תעסוקה והכשרה מקצועית. אפשר להוריד מהאתר טפסים חיוניים (בקשה להחזר הוצאות, הלוואה להורים שכולים, השתתפות במימון לימודים), ובאזור ההנצחה יש תמונות והסברים על אנדרטות ברחבי הארץ. בפורום האתר מוזמנות המשפחות השכולות ליצור קשר ישיר.
www.yadlabanim.co.il

טיפול משפחתי

באתר האגודה הישראלית לטיפול במשפחה ובנישואים ולחינוך בחיי משפחה יש רשימה שימושית של קישורים ליועצים, לעובדים סוציאליים, לטיפול מיני, לפסיכולוגים, לגישור ועוד.
באתר "משפחה חדשה - הארגון לקידום זכויות המשפחה" תמצאו מידע על משפחות אלטרנטיביות ורשימת קישורים למידע משפטי, מידע בנושא הורות, נישואים מעורבים, זכויות עובדים זרים, המרכז לפלורליזם יהודי, מכון הטקסים החילוני ועוד.
www.newfamily.org.il
www.mishpaha.org.il/Content/Links.asp

SMS ארגון חתונה

נניח שאתם עומדים להתחתן, בשעה טובה, ורוצים לקבל הצעות מחיר להזמנות. נכנסים לאתר גוטה, בוחרים בקטיגוריה "ברכות והזמנות", בוחרים את סוג האירוע, את כמות הזמנות, איזור החיוג ואם מעוניינים במעצב מקצועי - ולוחצים על "צור קשר". נותר רק למלא שם מלא (באנגלית) ומספר סלולרי - ולשלוח כך הודעת SMS חינם אל נותן השירות, שאמור לחזור אליכם טלפונית עם הצעת מחיר. באתר 2,300 נותני שירותים ואפשרות לבצע פילוחים לפי סוג האירוע ובעלי המקצוע הדרושים.
www.gute.co.il

חיות מחמד ואקזוטיקה

ד"ר נאור קטלן, וטרינר המתמחה בחיות מחמד, כולל חיות אקזוטיות, מקדיש את האתר האישי שלו לכלבו, קומו, רוטוויילר ששימש לו חבר נאמן. באתר יש מאמרים שלו בנושאים כמו קיצוץ כנפיים לציפורי מחמד, קביעת מינם של בעלי כנף, תזונת הארנבת, בעיות ציפורניים בחתולים ותאורה לזוחלים. יש מדור צילומי רנטגן של בעלי חיים פגועים, כולל איגואנה הסובלת מחוסר קלציום תזונתי, חתולה שנפלה מהמרפסת וגידול בכלבה מעורבת - וכן דף הנצחה למטופלי המרפאה שהלכו לעולמם. דרך האתר ניתן להגיע לאתרים נבחרים בנושא בעלי חיים והטיפול בהם.
www.geocities.com/naorvet02

אתר לכל אשה

במסגרת חודש האשה הבינלאומי מציעים אתר הנשים נש"ר וחברת זירה.ביז מבצע "אתר לכל אשה" - תמורת 8$ בחודש, אתר עם שני בונוסים מיוחדים: רישום דומיין חינם ורישום במדריך העסקים לנשים החדש של נש"ר. חבילת הבסיס כוללת שני עמודי תוכן בעיצובים שונים, הכנסת תמונות, קבצים וסרטים, אחסון חודשי, תיבת דואר אלקטרוני ומערכת ניהול. ניתן לקנות הרחבות נוספות.
www.wol.co.il
www.zira.biz


אתרים לקשר בין בני המשפחה: www.perkol.itgo.com/family.htm

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar22-2-4.html

Sarit Perkol internet pages


73