אתרים בכיף / שרית פרקול

יום ראשון - 21.11.2004

בעקבות שודדים וספארי איילים

הזמנת סיורים מודרכים ומלונות דרך אתר אלדין טראוול

סיור הליכה מכושף בשעת ערב בעיר העתיקה של אדינבורו, בהנחיית אדם לייל המנוח, שודד שהוצא להורג במאה ה-19, המספר על הסמטאות רדופות השדים בעיר העתיקה, על מגיפות, עינויים, תליות וחטיפות גופות, מוצע באתר "אלדין טרוול", ב-122 שקל לזוג. טיול של יום בהולנד, הכולל את שוק הפרחים הגדול ביותר בעולם באלסמיר, מפעל קדרות בדלפט, רוטרדם, האג והעיר המיניאטורית מדורודם, ב-514 שקל לזוג. סיור של חצי יום בחופי אקפולקו, כולל עצירה ב"לה קבראדה", שם נראים צוללים אמיצים מגובה 40 מטר אל מי האוקיאנוס השקט, ב-394 שקל לזוג. סיור של יום באזורי היין המפורסמים של קליפורניה, כולל טעימות, ב-504 שקל לזוג (בני 21 ומעלה). ספארי ברכב שלג לחוות איילים ברובניימי, פינלנד, ב-1,300 שקל לזוג. סיורים אלה ורבים אחרים ברחבי העולם, מוצעים באתר התיירות "אלדין טראוול". המחירים עשויים להשתנות, בהתאם לשער המטבע.
החברה, המתמחה בשיווק ישיר של בתי מלון וסיורים בערים מרכזיות, הרחיבה באחרונה את מאגר הסיורים שלה, שמגיע עכשיו ל-2,700 סיורים, על ידי מדריך מקומי דובר אנגלית ו/או שפות נוספות. הסיורים נמשכים בין שעתיים ליום שלם, ולעיתים כוללים גם ארוחת ערב או צהריים, או טעימות מהתוצרת המקומית. מי שמעוניין בסיור אישי יכול גם להזמין דרך האתר סיורים תפורים לפי מידה, עם מדריך צמוד, כקבוצה או כבודדים.
ניתן למצוא את הסיורים על פי מנוע חיפוש פנימי באתר ולבחור את התאריכים, את השפה ואת מספר הנפשות. ליד כל סיור יש פירוט בעברית או באנגלית ותמונה מייצגת. סימן של ברק ליד שם הסיור מוביל לסיור וירטואלי מזורז, באנימציה, בו מותווה מסלול הטיול על גבי המפה, עם סימון האטרקציות השונות.
בדף הבית של האתר אפשר לבחור אם להציג את המחירים בשקלים או בדולרים. בדף זה מוצגים חלק מהדילים החמים. בהקלקה על "מדריך יעדים" ניתן להגיע לדף עם קופונים של הנחות והטבות למסעדות ולאתרי בילוי, שאפשר להדפיס מהמחשב ולממש במהלך הביקור בחו"ל. יש בדף הראשי גם קישורים למפות אינטראקטיביות של ערי העולם ולמידע שימושי, כמו מזג אוויר, ממיר מטבעות ומידע רפואי.
ניתן להזמין ישירות את חדרי המלון ו/או את הסיורים ולקבל אישור בדואר אלקטרוני תוך זמן קצר. לגבי ביטולים ושינויים: בהזמנת בתי מלון, אלא אם כן מדובר בזמן תערוכה או יריד בעיר בה הוזמן המלון, לא מחוייבים בדמי ביטול כל עוד מודיעים על כל יותר מ-48 קודם לכן. בהזמנת דירות ובתי נופש, לא מחוייבים בדמי ביטול, אלא אם כן הוא נעשה תוך פחות מ-7 ימים ממועד ההגעה. אם מזמינים מראש סיור ורוצים לבטל, יש להודיע על כך לפחות 72 שעות לפני מועד הסיור, כדי להיות פטורים מדמי ביטול.
אלדין טראוול: www.aladdintravel.co.il


--->>> תכנון טיול באינטרנט: www.perkol.itgo.com/travel.htm


כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kef21-11-4.htm

Sarit Perkol internet pages


47