כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 23.11.03

disney guy
1,501 קעקועי דיסני

דיסני על כל הגוף

ג'ורג' רייגר מכריז על עצמו "מעריץ מספר 1 של דיסני", וכדי להוכיח זאת, הוא כיסה את כל גופו העבה בקעקועים עם דמויות של דיסני. יש עליו 1,501 כתובות קעקע, עם גופי, מיקי, בת הים הקטנה, הגמדים של שלגיה ומי לא. הוא אינו מסתפק בקעקועים, ויש לו בית עם יותר מ-19,000 פריטים של דיסני. באתר שלו ניתן לראות תמונות של הפריטים ואת כל הממלכה המקועקעת, שנראית מעט פחות קסומה באזור הכרס.
www.disneytattooguy.com

מסרבים מחדש

באתר המחודש של תנועת "אומץ לסרב" מוצגות הפעם תמונות מתחלפות של 570 חיילי המילואים המסרבים לשרת בשטחים, כולל שמות ופרטים מלאים. האתר כתוב עברית ואנגלית ויש בו עדויות אישיות של רבים מהחותמים, כולל האירועים שגרמו להם לסרב לשרת בשטחים. יש גם טופס הצטרפות, חדשות על פעילויות ואירועים וכמובן, מכתב הלוחמים, עליו חתומים חברי התנועה. צבעי כחול-לבן אמורים להעביר את המסר הציוני של התנועה.
www.seruv.org.il

טורפים פרסומות

"ליל טורפי הפרסומות", האירוע הבינלאומי של עולם הפרסום הנודד בין בירות העולם, יתקיים בישראל ב-3 בדצמבר, תחת הכותרת "רגעים של הדוניזם בין מלחמות". למרות המצב הקשה בארץ החליט ז'אן מארי בורסיקו, המתגאה באוסף הפרסומות הגדול בתבל עם יותר מחצי מיליון פריטים, להביא את האירוע לישראל (אפרופו הדוניזם בין המלחמות?), זו הפעם השנייה ברציפות. באתר האינטרנט ניתן לצפות בסרטוני פרסום לפי ארצות או נושאים, מאוסף בורסיקו. את ישראל מייצגים בין השאר סרטוני פרסומת למילקי, לטוטו, ולבמבה, כמובן.
www.adeater.com

לאן הערב?

לטובת מי שמחפש המלצות טובות וממוקדות לסרטים, הושקה באתר חובבי הקולנוע "עין הדג" מערכת אוטומטית לחיפוש סרטים - "תמליצלי". בוחרים ז'אנר (קומדיה, דרמה, פעולה) ואזור מגורים ומקבלים רשימת סרטים מצומצמת לפי הדרישה. דירוג התוצאות נקבע על ידי הערכת טעם הקהל בנוגע לסרט, משוקללת מדעת מבקרים בארץ ובעולם, ציונים שהסרט קיבל באתרים כגון IMDB והתרשמות אישית של עורכי האתר.
www.fisheye.co.il/chronica/search.php3

כושר בתמונות

החורף אינו נחשב זמן אידיאלי לחיטוב הגוף, אבל מי שבכל זאת רוצה לפצוח בשגרת אימונים ביתיים, יכול להיעזר בתרגילים המתפרסמים באתר "פיל גוד". שני מדריכים מקצועיים של מועדון הכושר "גרייט שייפ" מדגימים תרגילים לנשים ולגברים, על פי חלקי הגוף הטעונים שיפור. התרגיל מופיע עם הסבר מילולי מפורט ובליוויית תמונות. באותה הזדמנות, יש באתר גם מחשבון קלוריות, לתוכו מזינים את פריטי המזון ואת הכמות ומקבלים בקליק את המפרט התזונתי.
www.feelgood.co.il/feelgood/mudaut/fitness
www.feelgood.co.il/feelgood/mudaut/calories

אירועים

בדצמבר יתקיים בתל-אביב "פרויקט 1000", המרכז קבוצה של אלף אנשים שרוצים להיגמל מעישון. נוסף על החופש מהתלות במקלות העשן אמורים הנגמלים לקבל גם סופשבוע זוגי בחצי מחיר. באתר הפרויקט יש פרטים מדויקים.
www.fourgood.com/freedom/roni

אתר וואלה וואו יארח הערב (יום ראשון) ב-19:00 לצ'אט וידאו את להקת מינימל קומפקט, לכבוד האיחוד המחודש.
wow.walla.co.il

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar30-11-3.htm

Sarit Perkol internet pages


11