כיכר אתרים / שרית פרקול

יום שני - 29.9.03

Dany Hi
קורסי אבטחה וירי ספורטיבי. דני היי

רפואה משולבת

כל מה שרציתם לדעת על רפואה משלימה - רפואה סינית, שיאצו, דיקור, צמחי מרפא ופילוסופיה - תמצאו באתר המושקע ומלא התכנים של "תמורות", המרכז לקידום רפואה משולבת. בעל האתר, ד"ר ניר עמיר, משלב בו מידע רב-ערך הן לציבור הרחב, הן למטפלים. נוסף על מושגי יסוד, הסברים והדגמות מפורטות של השיטות השונות, יש באתר גם מדריך צמחים מפורט וייחודי, אינדקס מטפלים ברחבי הארץ, מתכונים ומידע ספציפי לטיפול בילדים ובנשים. יש גם מידע על מסלולי הלימוד במרכז, פורום מקצועי "ובחן את עצמך" בתחומים הרלוונטיים.

www.tmurot.org.il

לראות את הצלילים

גידי אהרונוביץ הוא מוזיקאי עיוור, המנגן בפסנתר ובחליל צד. באתר האינטרנט שלו הוא מציג קבצי קול של יצירות שכתב ומידע על הלהקה החביבה עליו ביותר, ג'טרו-טול, ועל המועדון הישראלי של המעריצים. עוד באתר: מידע על בניית אתרים באופן שיהיה נגיש לעיוורים, מקומות ואתרים מומלצים לרכישת ציוד לעיוורים, אתר עם עיתון להורי ילדים עיוורים ורשימת תפוצה ישראלית למשתמשי מחשב עיוורים.

www.giditull.com

תולדות העולם של טולקין

ארדה הוא השם שג'.ר.ר טולקין, מחבר "שר הטבעות", העניק לעולם שבו מתרחשת יצירתו. רן בר-זיק, בעל אתר נומנור המפואר, הקים יחד עם צוות טולקינאים שקדניים את אזור "ההיסטוריה של ארדה" - קו זמן מפורט, המשתרע על פני כמה אלפי שנים ומתאר את תולדות העולם המיתולוגי של טולקין, מבריאת העולם ועד האירועים האחרונים בעידן הרביעי, יותר מ-500 אירועים. האירועים מסודרים לפי עידנים, ולכל אירוע דף משלו עם מידע מפורט ומפה המראה את מיקומו במרחב הגיאוגרפי.

www.numenore.com/timeline

מרכז של אקשן

מרכז "דני הי", על משקל "באלי הי", הוקם לזכרו של רס"ן דניאל (דני) כהן ז"ל, חובב טבע וספורטאי מצטיין, שנפל בקרב ברמת הגולן באפריל 1970. באתר תמצאו פרטים על שפע הפעילויות של המרכז, שמצד אחד מאפשר עיסוק בספורט אתגרי כמו  סנפלינג, קיר טיפוס, חץ וקשת ורכיבה על סוסים, ומצד שני מציע קורסי אבטחה במיתקני הדרכה מיוחדים וירי ספורטיבי.

www.dani-hi.co.il

שינויים בבניין ערים

* החוק מחייב, שכל בקשה לשינוי תוכנית בניין ערים או הפקעת מגרשים תפורסם, במטרה לאפשר למי שרואה עצמו נפגע להציג את התנגדותו. בפועל, בקשות אלה מתפרסמות באופן המקשה לעקוב אחרי פרסומן. אתר "נדלניוז" מפרסם את ההודעות האלה, כדי לתת לאזרחים ולבעלי מקצוע אפשרות נוספת ללמוד את הנושא, להתייעץ ולקבל החלטות. אפשר לעיין באתר לפי התאריך, לפי ישוב בארץ, או לפי מחוז. מפעילי האתר גם מבטיחים לספק ייעוץ ראשוני ללא תשלום לשאלות שיופנו דרך האתר.

www.nadlanews.co.il

* מי שמתעניין בבניין ערים וירטואליות, יוכל להשתעשע קצת במשחקון מקוון חביב, באתר של דניס ווילטון וקאל הנדרסון. האתר מציע לסלול דרכים, להקים בתים, לטעת עצים ולאכלס ערים דמיוניות. יש עיר בסגנון חורפי, עיר בסגנון ימי הביניים ועיר בסגנון עתידני. אין צורך בהתקנה, רק גוררים את הפריטים על פני התמונה ומניחים אותם בצורה הרצויה.

www.citycreator.com

מקלדות וירטואליות

אם נתקעתם בחו"ל עם מקלדת נוכרית, או צריך פתאום לכתוב מילים בצרפתית או בניקוד, אתם מוזמנים לגלוש לאתר של יובל רבינוביץ ולהשתמש באחת המקלדות הווירטואליות המוצעות שם - עברית, ערבית, רוסית ולשונות אירופה. רבינוביץ גם מציע לבעלי אתרים כפתור של המקלדת הווירטואלית, לשיבוץ חינם באתרם.

http://keyboard.lab.co.il

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar29-9-3.htm


94