כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 26.10.03

washme.com
ישראל מיוצגת רק פעם אחת

רחצו אותי דוט קום

זה התחיל בטורונטו, קנדה, כשעל השמשה האחורית המלוכלכת של מיני-ואן נראתה כתובת האינטרנט www.washme.com - רחצו אותי קום. זה היה באפריל 1998, והבעלים הנוכחיים של כתובת האינטרנט הזאת ניגש לאינטרנט לבדוק. אתר בשם זה דווקא לא היה קיים, אז הוא עשה את המתבקש ורשם לעצמו את המיתחם. התוצאה: אתר המתעד את תופעת "רחצו אותי קום" ברחבי העולם. באתר גלריית תמונות של מכוניות מאובקות כדבעי, עם הכתובת מתנוססת עליהן, התפלגות של כתובות לפי ארצות בעולם ומדינות בארצות-הברית, וכן דיווחים על הכתובת שנצפתה על גבי כלי תחבורה אחרים, כמו טנקים, רכבות, מטוסים, ואפילו אמבולנס אחד. הגולשים מוזמנים לשלוח לו תמונות, כי בינתיים ישראל מיוצגת רק פעם אחת.
www.washme.com

אדרנלין שוצף

סקייטבורד, גלישת רוח, גלישת גלים, קייט-סרף, סנובורד, טיפוס הרים, טיפוס קירות, רכיבת אופניים בסגנון אורבן ושאר מיני ספורט אתגרי מסעירים ושוצפי אדרנלין יש בפורטל שכשמו כן הוא, "אדרנלין". האתר הוקם תוך שיתוף פעולה בין חברת סטאר אינטראקטיב לבין מגזין אדרנלין, כדי לקדם את ענפי הספורט האתגרי בארץ. יש בו מאמרים, המלצות, תמונות, קישורים, לוח יד שנייה ופורומים לסוגים שונים של ספורט אקסטרים.
www.adrenalin.co.il

הרקדן האוטומטי

dancing man

הוא רוקד על ספסל בטון בשפת הים, הוא רוקד עם המבורגר ביד במקדונלד'ס, הוא רוקד במגרש חנייה, בשוק, בגן הציבורי, ביריד שעשועים. כל מה שהוא צריך זה רדיוטייפ נייד, ו"האיש הרוקד", כפי שהוא קורא לעצמו, פוצח במחול, זנב הסוס שלו מתנופף לכל עבר. באתר שלו, "תראו אותי רוקד", הוא מרכז את התקפי הריקוד האלה, החל מצנעת החדר שלו ועד לעיני ההמונים המשתאים. אפשר לראות תמונות, או קטעי וידאו עם סאונד, מסוג "הו לט ד'ה דוגס אאוט?".
www.watchmedance.com

הכנה מקוונת לטיפול נפשי

באתר של הפסיכולוג דרור גרין, מייסד ומנהל בי"ס "קוגיטו" לפסיכותראפיה, אפשר לקרוא אונליין פרקים נבחרים מספרו החדש, "טיפול נפשי, מדריך למשתמש" וללמוד על גישת הסטוריטיילורינג שפיתח (כל אדם הוא סיפור, וכל אחד מאיתנו מספר שוב ושוב את סיפור חייו. המטופלים לומדים לרכוש כלים שיאפשרו להם להיות המחברים של סיפור-החיים שלהם). בפורום "טיפול נפשי" ניתן לדון בנושאי הספר ולקבל מידע נוסף בתחומים הנוגעים לטיפול נפשי. אפשר גם להצטרף לקבוצת הכנה לטיפול נפשי (בתשלום), בפורומים סגורים שפותחו במיוחד למטרה זו. לדברי גרין, זהו ניסוי ראשון בתחום.
www.psychom.com

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar26-10-3.htm

Sarit Perkol internet pages


56