Sarit Perkol internet pages
כתבו לי


כיכר אתרים / שרית פרקול

יום ראשון - 12.10.03

Spielberg's Taken
ספילברג בעקבות החייזרים

רעיונות לבילויים בחג

הדפסים בלעדיים על חולצות, תיקים וספלים

המתכננים בילויים לחול המועד יכולים להיעזר באתר "הבמה", המתעדכן באופן יומיומי ומכיל אלפי דפי תוכן לפי איזור ותאריכון בתחומי הבידור השונים: תיאטרון, מחול, מוזיקה, פסטיבלים, קולנוע ואירועים לילדים.
www.habama.co.il
אתר "מפה" מציע מגזין נופש ופנאי, עם המלצות לטיולים המלוות במסלולים מפורטים ובמפות, אטרקציות מיוחדות לילדים הסמוכות לאיזור, מסעדות וצימרים. בדרך כלל האתר פתוח למנויים בתשלום בלבד, אך לכבוד החג המגזין פתוח חינם לכולם.
www.mapa.co.il/magazin

מפגשים מהסוג החדש

סטיבן ספילברג מרבה לעסוק בנושא החייזרים בסרטיו, והרעיון לסדרה החדשה "מפגשים"
(Taken), שזכתה בשבוע שעבר בפרס האמי, התבשל אצלו שנים רבות. בסדרה עטורת השבחים, שתשודר החל מהיום בעשרה פרקים בערוץ יס, כורך ספילברג מיתולוגיות מודרניות, תיאוריות קונספירציה ו"עדויות" של ניצולים. הסדרה מספרת את סיפוריהן של שלוש משפחות, שלושה אזורים של העולם, על פני ארבעה דורות. תקצירי פרקים, רקעים להורדה, פרטים על הסדרה ועל השחקנים ומידע רב בנושא החיים מחוץ לכדור הארץ וביקורים אפשריים של חייזרים אצלנו אפשר למצוא באתרי אינטרנט מושקעים המוקדשים לפרויקט המרתק הזה.
www.scifi.com/taken
www.cbc.ca/taken
www.bbc.co.uk/cult/taken

אומנת ממין זכר

מאז הסרט "גברת דאוטפייר" (1993) הרעיון של אומנת ממין זכר נראה מעט פחות אבסורדי. אתר "מאני" - הגרסה הזכרית של נאני - מביא כל מה שצריך לדעת על משלח היד הזה, שתופס פופולריות בארצות-הברית. לפי החישובים של בעלי האתר, יש כיום בארצות-הברית 5,000-10,000 מאניז, והסוכנויות המתמחות מדווחות על גידול במספר הגברים המבקשים להצטרף לשורותיהן. אפשר למצוא אומנות ממין זכר בעיקר בניו-יורק, בלוס אנג'לס ובסאן פרנסיסקו. מאני כזה יכול להוות דמות גברית במשפחה של אם חד-הורית, לעשות "אקשן" עם ילדים אנרגטיים במיוחד ולהיות מעין מאבטח לילדים. באתר יש תשובות לשאלות נפוצות וקישורים לסוכנויות ולמידע נוסף.
www.themanny.com

שפם ארוך לי עד ברכיים

beard championship

לבעלי השפמים והזקנים, זה הזמן להיות יצירתיים. ב-1 בנובמבר תתקיים אליפות העולם בזקנים ושפמים, בקרסון סיטי, נבאדה. צוות שופטים נשואי פנים יבחנו זקנים ושפמים ב-17 קטיגוריות ויזכו את המצטיינים בגביע ובתואר. פרסים מיוחדים יינתנו למתחרה הצעיר ביותר, למתחרה שהגיע מהמרחק הרב ביותר ולחביב הקהל. מי שאמריקה רחוקה לו מדי, או שטרם צימח זקנו, מוזמן להתכונן לאליפות העולם הבאה, שתתקיים בברלין ב-2005. בינתיים, אפשר לקבל באתר התחרות מידע מפורט, כולל איורים, על הקטיגוריות השונות ועל חבילות טיול לאירוע.
www.worldbeardchampionships.com

בנות מצוירות

pinup girls

אתר "הסדן המצויר" מביא מבחר משובח של יצירות pin-up - ציורים של בנות יפות ושופעות חמוקיים, שנועדו במקור לרומם את מצב הרוח של החיילים חזית. גלריות רבות של יפהפיות בלונדיניות, ברונטיות, ג'ינג'יות ושחרחרות, מאת יוצרים כמו גיל אלבגרן, ג'ורג' פטי, ביל מדקאלף, ארט פראהם, רוג'ר קרוז ועוד. נוסף על הציורים הקלאסיים, יש ציורי פין-אפ מודרניים יותר, בסגנון הקומיקס היפני.
http://members.fortunecity.com/anvilfactory

מה שלום הילדבאתר החדש של המועצה הלאומית לשלום הילד יש מידע מפורט בנושא עבודת נוער, התעללות בילדים, התיישנות בעבירות מין, ילדי גירושים, כשרות משפטית של קטינים, עבריינות נוער, פרסום בתקשורת ועוד. במדור "על סדר היום" יש מאמר מאת ד"ר יצחק קדמן, מנכ"ל המועצה, ובמדורים אחרים אפשר למצוא פרטים על פרסומים, פרויקטים ותרומות.
www.children.org.il

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/kikar12-10-3.htm


www.AgreementsEtc.com - automated legal contracts

346