יומולדת וירטואלי לאלביס / שרית פרקול

מעריב אינטרנט - 8.1.2004

סיור בגרייסנלנד וד"ש עם שיר

Elvis Presley

אלביס אהרון פרסלי היה חוגג היום את יום הולדתו ה-69, אלמלא נקרא ב-16 באוגוסט 1977 אל עולם שכולו טוב. אבל השירים שלו חיים איתנו לנצח, וכנראה גם אחוזתו בממפיס, טנסי, "גרייסלנד".
דרך אתר אלביס הרשמי, מקדש דיגיטלי ענקי ומפואר למלך הרוקנרול המנוח, ניתן לערוך סיורים וירטואליים באחוזת גרייסלנד בת 23 החדרים. טכנולוגיית אייפיקס מאפשרת, בלחיצת עכבר, להתפעל מהאריות הניצבים בחזית, למשש את התווים המשובצים בשער הכניסה, ללטף את הקדילאק הוורודה, לשבת על כורסה לבנה בחדר המוזיקה, או להתפעל מנברשת הבדולח בחדר האוכל.
מלבד הסיורים, אפשר לקרוא באתר את הביוגרפיה של אלביס, לסקור את הישגיו בתחום הבידור, את הקלטותיו (141 אלבומים וסינגלים), את הופעותיו בקולנוע (33 סרטים) ובטלוויזיה.
יש באתר ציטוטים על אלביס ומפיו, קישורים אל אתרי מעריצים, חנות אלביס עם מוצרים ומזכרות שעושה גם משלוחים בינלאומיים ואזור תשובות לשאלות נפוצות. אפשר לעשות דואר-רשת חינם עם הסיומת של האתר, וגם להירשם דרך האתר ולקבל באימייל מידע על עדכונים, או "עובדה שבועית" מההיסטוריה של אלביס.
לכבוד יום ההולדת, כדאי אולי לשלוח דרך האתר אגרות ברכה אלביסיות מזמרות ומנגנות, לשחק בטריוויה אלביס, או לעטר את שולחן העבודה של המחשב ברקע אלביסי למהדרין.
האתר מעט עמוס היום, עם כל המעריצים הגולשים לרגל. אז אם אתם עוזבים את המחשב, אל תשכחו להתקין קודם לכן שומר מסך של אלביס, שיעשה כבוד למלך.

האתר הרשמי: www.elvis.com

למדורים קודמים

כתובת ישירה לדף זה: www.perkol.itgo.com/elvis.htm

Sarit Perkol internet pages


21