Sarit Perkol internet pages תרומות לתחזוקת האתר יתקבלו בברכה
כתבו לי

בלוג חושף הרפתקאות בגבעת הקפיטול


ג'סיקה קאטלר, עובדת זוטרה, פרסמה ביומנה המקוון דיווחים על "חלטורות" שעשתה במסדרונות השלטון

הדפסים בלעדיים על חולצות, תיקים וספלים

מאת שרית פרקול

28.5.2004

Jessica Cutler

"יש לי 'ג'וב זוהר' בגבעת הקפיטול. כלומר, לא אכפת לי כהוא-זה מהממשל או מפוליטיקה, אבל עבודה אצל סנטור נראית טוב ברזומה שלי. ומסדרונות השיש האלה הם מקומות נהדרים לפגוש בחורים ולהשוויץ בבגדים שלי!" כתבה ג'סיקה קאטלר ביומן שלה, "הוושינגטונית", שהתפרסם באינטרנט.
קאטלר, עובדת זוטרה בצוות של הסנטור הרפובליקני השמרני מאוהיו, מייק דה-וין, פרסמה ביומנה המקוון דברים עסיסיים ביותר על הרפתקאותיה במסדרונות השלטון, עם שישה גברים שונים. כשנודעו הדברים האלה, בעקבות פרסום בבלוג וושינגטוני אחר, קאטלר פוטרה - והבלוג נעלם. אבל תודות לזכרון המטמון של גוגל (מנוע החיפוש סורק תכנים באינטרנט ושומר אותם), תוכנו נשמר והתפרסם באתר אחר, http://washingtoniennearchive.blogspot.com
לפי כתבה שפרסם בתחילת השבוע ב"וושינגטון פוסט" ריצ'רד ליבי, תחת הכותרת "יומנאית הסקס של גבעת הקפיטול מגלה (כמעט) הכל", קאטלר, בת 24, פוטרה ביום שישי שעבר באשמת "שימוש בלתי הולם במחשבי הסנאט". בין השאר, השאלות שהועלו מיומנה המקוון הן האם באמת היא שכבה עם שישה גברים שונים, ובעיקר: מיהו אותו עובד בכיר בדרג הפדראלי, גבר נשוי שלטענתה של קאטלר שילם לה 400 דולר בעד מפגש צהריים חפוז.
קאטלר, כותב ליבי, היא בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים מאוניברסיטת סיראקיוז. היא רצתה להיות עיתונאית, ולדבריה, אינה מתביישת כלל בהתנהגותה. "הכל אמת", אמרה קאטלר לוושינגטון פוסט. "זה כזאת קלישאה. מה, יש זנזונת בגבעת הקפיטול? הרי יש מיליונים כאלה", הוסיפה בצחוק, "יש לי הרבה חברות שעוד יותר גרועות ממני"
. ביום שלישי השבוע הושעתה קאטלר מתפקידה. סנטור דה-וין, שלא נקב בשמה, הודיע שהיא השתמשה "במשאבים ובזמן העבודה של הסנאט כדי לפרסם חומר בלתי הולם ודוחה בבלוג באינטרנט". קאטלר מודתה שכך עשתה, ושעות אחדות לאחר פיטוריה שמחה להסביר לכתב הוושינגטון פוסט מדוע חשפה כך את מפגשיה האינטימיים. "אם לא אכפת לך מהעבודה שלך ואת לא אוהבת אותה, מה הביג דיל?" אמרה. לדבריה, הבלוג פשוט חסך לה זמן, במקום לשלוח אימיילים לחברים שלה.
"מדהים שאנשים מתעניינים כל כך בשערוריית סקס בדרג כזה נמוך", אמרה. "מילא, אילו הייתי שוכבת עם חברי קונגרס, אבל אני כלומניקית, והאנשים שאני כותבת עליהם הם כלומניקים".קאטלר, שבעבר עבדה גם כסטאז'רית אצל סנאטור ג'ו ליברמן, אמרה שהועסקה בלשכתו של דה-וין מאז פברואר ותפקידה היה לטפל בדואר ומידי פעם לקבל שיחות טלפון מהבוחרים. היא התחילה לכתוב את הבלוג ב-10 במאי ופרסמה הגיגים כמו "רוב הוצאות המחיה שלי מסובסדות, למרבה המזל, על ידי גברים קשישים נדיבים. אני בטוחה שאני לא היחידה שעושה כך כסף מהצד. איך אפשר לחיות על 25,000 דולר בשנה?" לגבי ששת הגברים ששכבה איתם היא אמרה לוושינגטון פוסט: "נו, אתם יודעים, יש שבעה ימים בשבוע".
אחד הפוסטים ביומן תיאר "גבר נשוי שמשלם לי בעד סקס" כ"ראש צוות באחת הסוכנויות הממשלתיות, מינוי של בוש". לטענתה, הגבר הזה שילם לה בעד סקס 400 דולר. היא סירבה למסור את שמו ("אני לא מנסה להרוס לו את החיים", הסבירה). בבלוג עצמו היא זיהתה את כל הגברים בראשי תיבות. אותו גבר מזוהה באות F בלבד.
את הכסף שקיבלה הגדירה "מתנה, יותר מתשלום בעד שירותים", והיא גם לא הסכימה לומר לוושינגטון פוסט כמה כסף עשתה מהחלטורות האלה שלה. "אני לא רוצה שמס הכנסה ידפקו לי על הדלת".
לדברי קאטלר, עכשיו, בעקבות הפרסום שלה, היא כנראה תעבור לחפש עבודה בניו-יורק. היא לוטשת עיניים אל תעשיית המו"לות. "הם יעסיקו אותי, על בטוח, אם אגיד שפוטרתי מתפקיד בגבעת הקפיטול בגלל שערוריית מין", אמרה.

הכתובת הישירה של דף זה: www.perkol.itgo.com/cutler.htm


371